SK Cro Vienna - NAČINJEN I DRUGI V...

NAČINJEN I DRUGI VAŽAN KORAK

Union 12 - Cro Vienna 0:3
Cro Vienna je danas u utakmici 22. kruga nastavila svoj pobjednički niz svladavši u gostima neugodni Union 12. Od samog je početka bilo vidljivo da je Cro Vienna bolja i u prvih pola sata mogli smo vidjeti nekoliko izrazitih prigoda ispred vrata domaćina. No, pogodak je došao u 30. minuti iz kaznenog udarca kojeg odlično izvodi Kukolja. Odlična konrola lopte u vratarevom prostoru Ladana, protivnički igrač ga nesmotreno odguruje i sudac opravdano pokazuje na bijelu točku.

Iako Cro Vienna ima potpunu dominaciju ne uspijeva skroz do 70. minute povećati vodstvo. Tada nakon ubačaja iz kuta odlično skače Belcar i sjajnim udarcem glavom postiže pogodak za mirniju završnicu. Tada se Union potpuno otvara tražeći pogodak te su u tom razdoblju imali nekoliko poluprilika. Konačnih 0:3 postiže Brandić nakon što je vratar obranio sjajan udarac Mijaču, a Brandić odbijenu loptu mirno pospremio u mrežu.