SK Cro Vienna - CRO VIENNA SE PLASI...

CRO VIENNA SE PLASIRALA NA EUROPSKO PRVENSTVO

Cro Vienna je protiv HŠKD Croatia bila pobjednik kvalifikacijske utakmice za odlazak na Europsko prvenstvo hrvatskih klubova izvan domovine, koje se ove godine održava od 24. do 26. lipnja u Zagrebu, a u organizaciji Hrvatskog nogometnog saveza.

Iako su se iskusni i odlični igrači Croatie držali prvo poluvrijeme dok su imali svježine pa i nekoliko puta opasno zaprijetili, ipak je, nakon neriješenih 0:0 u prvih 45 minuta, u drugom dijelu došla do izražaja fizička pripremljenost kao i mladost igrača Cro Vienne, te se do kraja uvjerljivo slavilo sa 6:0.

Bila je ovo odlična prigoda da se ova dva hrvatska kluba koja se natječu u okrilju Austrijskog nogometnog saveza (Oberliga odnosno DSG liga) bolje upoznaju i razmjene dragocjena iskustva pa je poslije utakmice u ugodnom druženju već dogovorena suradnja, odigravanje prijateljskih utakmica i sl.

Foto naslovnice: Zoran Cidrić